• Silver

  • Bronze

  • Silver

  • Bronze

За свою багаторічну історію, Coca-Cola повністю забрендувала новорічні свята. Чимало родин не уявляють зимові свята без бренда – і це однозначна перемога. Скажемо більше, щороку в Україні Coca-Cola влаштовує масштабне святкове промо, що підіймає продажі та драйвить любов до бренду серед дорослих.

Але є одне але… При всій повазі до новорічних свят, тінейджери їх трішечки хейтять. Адже святі ці, для більшості підлітків виглядають дуже борінг та шаблонно. І точно – тінейджерів ніяк не драйвить промо.

У світі стратегія Coca-Cola направлена на залучення тінейджерів. Тож перед нами стояло завдання надихнути підлітків змінити ставлення до новорічних свят, наростити бренд-показники серед цієї аудиторії, не втративши новорічні продажі.

Трам-пам-пам! Ми відмовились від промо. Замість цього, дали тінам те, що їх надихає – унікальний контент, адже саме у його пошуках всі й  серфлять в інтернеті годинами.

Носієм контенту ми зробили продукт – банку Coca-Cola, на якій випустили різдвяний музичний кліп, що можна редагувати, створюючи свою унікальну версію.

Почалося все з реміксу від MONATIK на новорічний гімн бренду «Свято наближається». Він дописав до трека власний куплет та зробив модне сучасне аранжування.

Далі, з режисеркою Таньо Муіньо, відзняли відеряд, а продакшн-студія створила навколо MONATIK світ доповненої реальності.


Програмними методами ми додали можливості редагування. Можна було змінювати звук, додавати спеціальні ефекти, міняти кольори, антураж та навіть робити унікальний монтаж. 

Жодного релізу на ТБ чи Youtube – перегляд лише на банках Coca-Cola. Купуй банку, наводь смартфон, дивись та створюй свою версію новорічного кліпу. Ми випустили базову версію відео, яку більше ніж 300.000 юзерів перетворили на сотні унікальних відосів.

Підлітки були у захваті. Ми з бренд-командою Coca-Cola теж. Про це кажуть і результати наприкінці кейсу.Без промо механіки ми змогли не лише втримати, а й збільшити продажі банок, наростити основні показники бренда і, головне, повернули любов тінейджерів до свят та Coca-Cola.


Але є одне але… При всій повазі до новорічних свят, тінейджери їх трішечки хейтять. Адже святі ці, для більшості підлітків виглядають дуже борінг та шаблонно. І точно – тінейджерів ніяк не драйвить промо. У світі стратегія Coca-Cola направлена на залучення тінейджерів. Тож перед нами стояло завдання надихнути підлітків змінити ставлення до новорічних свят, наростити бренд-показники серед цієї аудиторії, не втративши новорічні продажі. Трам-пам-пам! Ми відмовились від промо. Замість цього, дали тінам те, що їх надихає – унікальний контент, адже саме у його пошуках всі й серфлять в інтернеті годинами. Носієм контенту ми зробили продукт – банку Coca-Cola, на якій випустили різдвяний музичний кліп, що можна редагувати, створюючи свою унікальну версію. Почалося все з реміксу від MONATIK на новорічний гімн бренду «Свято наближається». Він дописав до трека власний куплет та зробив модне сучасне аранжування. Далі, з режисеркою Таньо Муіньо, відзняли відеряд, а продакшн-студія створила навколо MONATIK світ доповненої реальності.