Sprite це бренд, що освіжає не лише фізично, а й ментально, надихаючи тебе по-іншому подивись на світ. Але одна справа, говорити про це, а зовсім інші - робити крейзі штуки, які перевертають уявлення людей про звичайні речі. 

Представляємо вам, перший мурал, який намалював дрон без участі людини.

Проект тривав більше півроку. Перший етап це розробка сайту, де кожен міг створити свій дизайн муралу з різноманітних елементів. Одночасно з цим, кожен учасник проекту навчав алгоритм з елементами штучного інтелекту основам малювання.

Алгоритм вчився правилам композиції, колористики, суміщення та масштабування зображень. Майже 43 тисячі юзерів дали программы такий масив художніх знань, ніби штучний інтелект провчився кілька років у арт-школі.

На основі цього алгоритму інженери створили программу по управлінню дроном, знову ж таки з елементами штучного інтелекту.

Софт допомагав дрону аналізувати свої координати відносно стіни та вулиці, аналізувати силу вітру для власної стабілізації в повітрі, робити правильний композинг елементів, у правильній послідовності наносити фарбу.

Без контролю з боку люди, дрон намалював мурал, який став однією з лендмарк міста і дав Sprite понад 20 мільйонів контактів.

Так, цей мурал не визначне слово у мистецтві, але точно - наш проект це величезний крок в дроно-арті.

Sprite ще раз показав, що в будь-якому завданні можна мислити свіжо та знаходити неймовірні рішення.