24-го лютого 2022-го року команда агенції займалася організацією своєї безпеки, робочі процеси були поставлені на паузу. Частина з нас зібралася у підвалі під офісом агенції у Києві, де вже на початку березня відновила роботу над першим комерційним проєктом в умовах війни.

Це проєкт ОПТИМІСТИ для OLX Kazakhstan.

В напівоточеному Києві, під час постійних обстрілів та перестрілок на вулицях, ми дистанційно зняли вісім роликів в Казахстані.

У ролику ми показуємо “невиправних” оптимістів, які бачать можливості покращити життя своєї сім’ї за допомогою OLX. Герої не концентруються на негативі, навпаки — вони відразу бачать позитив, адже знають, що на OLX знайдуться потрібні їм послуги та товари.

Головна фішка роликів — монтажний прийом, у якому ми неначе ламаємо четверту стіну і занурюємо глядача у світ миттєвих магічних трансформацій. Ми дивимося на світ через призму оптимізму, адже там, де песимісти бачать проблему, наші герої бачать можливості покращити своє життя.

Цей проєкт став прикладом, як в умовах повного трешу навколо можна створювати креативний продукт та підтримувати бізнес на плаву. 

Кампанія OLX Оптимісти стала однією з найуспішніших на казахському ТВ за весь час нашої співпраці з OLX Kazakhstan.