Сосиски, сосисочки, сосисооони

FAVORIT

Сосисок на ринку багато. Ну ду-у-уже багато. Як же розповісти людям, що «Докторські фірмові» від М’ясної лавки — це саме ті сосиски, що і смакують добре, і емоції роблять смачнішими?

А що як ми диференціюємося, шляхом об’єднання всіх сосисок чимось таким народним, тим, що крутиться на язику в кожного? Та-а-ак... Сосиски… Сосисочки… Сисисончики… О!

Точно! Серед людей же зароджуються десятки найрізноманітніших варіацій як їх називати. Для матусі — це сосисочки, для другана — сосиндоси, а для баті — сосисони. Таких назвиськ, як і сосисок, багато не буває. Вони не тільки роблять продукт смачнішим, а й наповнюють його емоцією, унікальною для кожного.

Ідея є. Як ми це покажемо?

А проведемо глядача по маршруту всієї лінійки сосисок «Докторських фірмових». Від полиці в магазині до шлунка людини. І називати будемо сосиндрики по-різному, залежно від героя та обставин. Приправимо це діло крутим-молодим режем  і  музикою від koloah.

Та покажемо все за 30 секунд:

За 15:

І навіть за 6:

І ківіжуал, звісно:

Втім, незважаючи на веселість комунікації, у нас були і сумні моменти: за день до зйомок наш режисер захворів на Covid-19 =( Заради безпеки кожного, на знімальному майданчику була присутні лише найнеобхідніші люди. Інші, включаючи режисера!, контролювали знімальний процес дистанційно, облизуючись перед екранами ноутбуків, адже зйомки — це круто, а там ще й сосиски були. Ехх…

Проте, вийшло класно і прекрасно… коротше «як не кажи, смачно». За що ми і дякуємо усій-усій сосисочній команді!