УКРПОШТА класична поштова компанія з довгою історією. Це найбільший і найстаріший поштовий оператор в країні, відділення якого можна знайти в кожному куточку України. Без перебільшення можемо сказати - це не просто компанія - це велетенська поштовий механізм та один з найвідоміших брендів для людей.

Не дивно, що в таких великих компаніях зміни відбуваються дуже повільно та вдумливо. Крок за кроком. Відділення за відділенням. І ми пишаємось, що нове сучасне обличчя УКРПОШТА почалося разом з Saatchi & Saatchi Ukraine.
Перед нами стояло дійсно складне завдання: поєднати історію бренду, його значимість для країни, з прагненням компанії до модернізації та оновлення. І при всьому цьому не втратити значення основної функції пошти - доставка поштових відправлень.

А ось і він - новий знак УКРПОШТА


За основу ми взяли поштовий ріжок, який є символом класичних пошт по всьому світу. Але символом доволі архаїчним, тому ми надали йому нового діджитального змісту. Тепер, в залежності від розміщення, оновлений логотип відігравав різні ролі: слугував знаком для повідомлень в мобільному, був знаком напрямку та слугував позначенням найближчого поштового відділення на карті. Разом з логотипом був представлений оновлений фірмовий стиль компанії, який став поштовхом та першим кроком до інших змін, її реформуванню на сучасний лад. А далі почалася щоденна кропітка робота: крок за кроком, відділення за відділенням.